Bu Kıyafet Stresinizi Alacak

İnsanlar hayatı idrak etmeye başladığı andan itibaren çeşitli seviyelerde stres yaşamaya başlar. Çoğunluğu eğitim ve iş hayatında olan bu duygu bazen hata yapmamıza, farklı tepkiler vermemize ve bunlara bağlı olarak kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmamıza neden olur.

Teknolojik gelişmeler canlı hayatındaki olumsuzlukları çözmek ve hayatı kolaylaştırmak adına yapılan yeniliklerdir. Yani bir nevi stresi azaltmaya yönelik en direkt olaylardır.Vollebak firması ise insanda kontrolü en zor duygulardan biri olan stresi direkt olarak hedef alan yeni bir proje ile karşımıza çıkıyor.
Merkezi Londra’da bulunan Vollebak,özellikle spor alanında yüksek baskı altında çalışan insanlar için farklı çözümler sunan bir firma. Kıyafet konusunda Dünya çapında örneği görülmemiş yeni bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Baker Miller Pembesi Kapüşonlu

Kapüşon kısmının tamamını kapatacak bir fermuara sahip olan konsept, ön kısmında bulunan tırtıklı çerçevesi ile zihin yorgunluğunu kontrol altına alabilecek bir teknolojiye sahip. Kalp ritminin normal seyrinde devam etmesini sağlayarak, nefes alışverişini azaltmaktadır. Bu dengeleyici işlevlerini tamamlarken görüş açınızda herhangi bir bozukluğa sebep olmadan dışarı net bir şekilde görebilmenizi sağlıyor.

Ön panelde bulunan hava kanalları ise kolay ve rahat bir şekilde nefes almaya olanak sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir